Vikšrinis laiptų kopiklis N955

Patogus neįgaliojo transportavimas

Prietaisas skirtas padėti transportuoti laiptais neįgalųjį kartu su neįgaliųjų vežimėliu, vietose kuriose nėra įrengti užvažiavimo pandusai, keltuvai ar liftai.

Tinka daugumai neįgaliųjų vežimėlių.

Leidžia judėti komfortiškai ir tolygiai, tiek sustojimo metu, tiek pradedant judėti iš vietos. Su daugiafunkciniu ekranu esančiu vairalazdės valdymo skydelyje. Paprastas ir intuityvus valdymo pultas. Turi avarinio stabdymo mygtuką, saugos diržą. Reguliuojama ir nuimama galvos atrama. Subalansuoti manevringi ratai, kad būtų galima naudoti ant lygaus paviršiaus. Avarinio judėjimo rankinis įtaisas.

Išorinis akumuliatoriaus įkrovimas.

Maksimali kėlimo galia 130 kg.

Pažymėta CE ženklu ir atitinka ES 93/42/EEB direktyvos reikalavimus medicinos prietaisams.

Garantija: 24 mėn.

Produkto kodas: MED0413 Kategorija:

Aprašymas

Vikšrinis laiptų kopiklis N955

Prietaisas skirtas patogiam neįgaliojo transportavimui laiptais, kartu su neįgaliųjų vežimėliu, vietose kuriose nėra įrengti užvažiavimo pandusai, keltuvai ar liftai. Pritaikomas daugumai neįgaliųjų vežimėlių. Turi universalų laikiklį, leidžiantį greitai užfiksuoti, bet kokio gamintojo vežimėlį. Tai – universali ir saugi priemonė. Kopiklis lengvai išardomas ir gali būti patogiai trasportuojamas automobiliu.

Vikšrinis laiptų kopiklis N955, komplektacija: akumuliatorius, vežimėlio fiksavimo sistema, galvos atrama, saugos diržas, baterijos įkrovimo blokelis.

Maksimali kėlimo galia 130 kg.

Pažymėta CE ženklu ir atitinka ES 93/42/EEB direktyvos reikalavimus medicinos prietaisams.

Garantija: 24 mėn.

 

Prekės išvaizda nuotraukoje gali neatitikti realios prekės ar pakuotės komplektacijos, formos, išvaizdos, spalvos.  Pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Prekių išvaizda pateikta nuotraukose yra iliustracinio pobūdžio, todėl gali skirtis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vikšrinis laiptų kopiklis N955”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *