Elektrinė ginekologinė kėdė EM-3G

2,240.00

Trijų dalių elektrinė ginekologinė kėdė EM-2G, reguliuojamu atlošu ir sėdimaja dalimi. Kėdė turi rankinio reguliavimo sistemą galvos atramai ir sėdimajai daliai. Elektra reguliuojamas aukštis ir nugaro dalis. Su kojų atramomis ir ištraukiamu įdėklu. Taip pat papildomai turi 2 pakopų laiptelius, užtikrinti patogumui ir komfortui. Metalinis kėdės rėmas pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno. Minkštoji dalis pagaminta iš aukštos kokybės putų poliuretano ir medžio drožlių plokštės. Viršus padengtas medicinine dirbtine oda. Popieriaus laikiklis nėra įtrauktas į komplektaciją ir užsakomas atskirai.

Ilgis: 2000 mm.

Plotis: 700 mm.

Aukštis: 470-970 mm.

Galvo dalies padėtis: -30° / +30°.

Atlošo padėtis: 0° / +70°.

Sėdimoji padėtis: 0° / +20°.

Maksimalus galimas svoris: 260 kg.

Aprašymas

Elektrinė ginekologinė kėdė EM-3G

Trijų dalių elektrinė ginekologinė kėdė EM-3G, reguliuojamu atlošu ir sėdimaja dalimi. Kėdė turi rankinio reguliavimo sistemą galvos atramai ir sėdimajai daliai. Elektra reguliuojamas aukštis ir nugaro dalis. Su kojų atramomis ir ištraukiamu įdėklu. Taip pat papildomai turi 2 pakopų laiptelius, užtikrinti patogumui ir komfortui. Metalinis kėdės rėmas pagamintas iš milteliniu būdu padengto plieno. Minkštoji dalis pagaminta iš aukštos kokybės putų poliuretano ir medžio drožlių plokštės. Viršus padengtas medicinine dirbtine oda. Popieriaus laikiklis nėra įtrauktas į komplektaciją ir užsakomas atskirai.

Ilgis: 2000 mm.

Plotis: 700 mm.

Aukštis: 470-970 mm.

Galvo dalies padėtis: -30° / +30°.

Atlošo padėtis: 0° / +70°.

Sėdimoji padėtis: 0° / +20°.

Maksimalus galimas svoris: 260 kg.

 

Svarbu: prekių kiekis vietoje ribotas. Prieš įsigyjant prekę, įsitikinkite, kad ją turime sandėlyje. Kontaktas pasiteiravimui: [email protected]. Prekių vaizdas nuotraukose gali neatitikti realaus prekės vaizdo: spalvos, formos, komplektacijos. Apraše pateikiama informacija apie prekę yra bendrinio pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Informacija apie prekių likučius, kainas gali skirtis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Elektrinė ginekologinė kėdė EM-3G”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *