Vienkartiniai antbačiai

4.99

Medžiaga: polietilenas; žemi, skirti grindų dangos apsaugai nuo išpurvinimo ir subraižymų. Puiki apsauga nuo bakterijų, virusų, cheminių medžiagų ir nešvarumų patekimo ant avalynės, nepraleidžia vandens. Galima naudoti maisto pramonėje, medicinos įstaigose, laboratorijose, grožio salonuose, autoservisuose ir kitur. Pagaminti su kokybės CE ženklu ir atitinka SGS kokybės testų įvertinimus.

Pakuotėje: 100 vnt. Spalva: mėlyna. Užsakius prekes išrašoma išankstinė sąskaita apmokėjimui (atsiųsime elektroniniu paštu darbo dieną). Užsakius prekių mažiau nei už 80 eur, taikomas pristatymo mokestis. Pristatymas: Paštomatu – 3 eur. Kurjeriu – 5 eur. Rekvizitai: https://www.medslauga.lt/apie-mus/

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Vienkartiniai antbačiai

Vienkartiniai antbačiai pagaminti iš: polietileno; žemi, skirti grindų dangos apsaugai nuo išpurvinimo ir subraižymų. Puiki apsauga nuo bakterijų, virusų, cheminių medžiagų ir nešvarumų patekimo ant avalynės, nepraleidžia vandens. Galima naudoti maisto pramonėje, medicinos įstaigose, laboratorijose, grožio salonuose, autoservisuose ir kitur. Pagaminti su kokybės CE ženklu ir atitinka SGS kokybės testų įvertinimus.

Pakuotėje: 100 vnt. Spalva: mėlyna.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vienkartiniai antbačiai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *